Elektrický infražiarič MASTER TS 3 A

Elektrický infražiarič MASTER TS 3 A

AKCIA

Výkon: 0,8 - 1,6 - 2,4 kW, Max. prúdový odber: 10,5 A, Napätie: 230V / 50 Hz, Rozmery: 380 x 240 x 460 mm, Hmotnosť: 7,4 kg

309,96 € s DPH

344,40 € s DPH Zľava 34,44 €

Výrobca: Master

Technické parametre:

Výkon: 0,8 - 1,6 - 2,4 kW
Max. prúdový odber: 10,5 A
Napätie: 230V / 50 Hz
Rozmery: 380 x 240 x 460 mm
Hmotnosť: 7,4 kg

Miesta použitia: Obytné priestory (byt, dom, chata), Kancelárie a pracoviská, Terasy a zimné záhrady, reštaurácie a jedálne, garáže a autoservisy, továrne a výrobné haly, miestnosti z nižším vykurovaním, miesta s vysokým stropom, kostoly, vyhrievanie iba požadovaného priestoru, miesta s občasnou potrebou vyhrievania, často vetrané priestory, otvorené, resp. polootvorené priestory.

Náklady: Obstarávacie a prevádzkové náklady na infračervené vykurovacie systémy UFO sú bezkonkurenčne najnižšie ako iné dostupné systémy. Infražiariče UFO hrejú okamžite a efektívne, neohrievajú vzduch, ale pevné predmety, ako nábytok, steny a pod. Tým sú prevádzkové náklady citeľné nižšie. Vzniknuté tepelné vlny prenášajú tepelnú energiu bezprostredne bez transportných strát na všetky pevné telesá v oblasti sálania. K dosiahnutiu optimálnej vnútornej teploty dochádza pomocou povrchovej teploty materiálov a vybavením vytvoreným tepelnými infračervenými lúčmi.

Elektrické infražiariče UFO vykazujú účinky infračerveného žiarenia podobné prirodzenému slnečnému žiareniu. Emitujú termoelektrickú energiu, ktorá ohrieva predmety a následne vzduch.

Infražiariče UFO sú vysoko účinné, v prevádzke pohotové, spoľahlivé, bezpečné, v priestore nerušivé a hlavne vykazujú vysokú úsporu elektrickej energie. Ľudský organizmus pociťuje okamžite príjemné účinky tepla.

Infražiariče UFO sú vhodné pre obytné priestory, kancelárie a technologické pracoviská, tak pre interiéry ako aj exteriéry (na terasy, do zimných záhrad, do garáži, autoservisov, reštaurácií, jedálni ...)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info